کوپ کردن مو

کوپ کردن مو یا کوتاهی موها یکی از روش های رایج برای ایجاد شکل و ظاهری مرتب و زیبا برای موهاست که نه تنها کمک می کند زیبایی موها چند برابر بیشتر دیده شود، بلکه تاثیر خیلی زیادی نیز در افزایش زیبایی چهره و استایل دارد. خوشبختانه این روزها انواع مختلفی از مدل کوپ کردن مو یا کوتاهی وجود دارد که می توان از بین این مدل ها، بهترین و جذاب ترین مدل کوتاهی مو که با فرم صورت، استایل یا موقعیت اجتماعی شما تناسب دارد را انتخاب کرده و زیبایی و جذابیت چهره و استایل خود را کامل کنید.

بنابراین اگر به دنبال یک تغییر چشمگیر هستید و یا فقط می خواهید سبک فعلی خود را تازه کنید، در هر صورت کوپ کردن موها می تواند شما را به خواسته ای که دارید، نزدیک کند. شما می توانید بعد از کوپ کردن موها با استفاده از رنگ و مش جدید و یا کراتین مو ، زیبایی موهای خود را چند برابر کنید. در ادامه این بخش مدل های مختلفی از کوپ کردن مو را به شما همراهان عزیز معرفی کردیم که می توانید با انتخاب یکی از مدل های کوتاهی مو زیباتر و جذاب تر از همیشه شوید.

کوپ کردن و کوتاهی مو متناسب با فرم صورت

اگر قصد کوتاه کردن موهای خود را دارید، بهتر است قبل از هر کاری، ابتدا با مدل مو کوتاه مناسب با فرم صورت خود آشنا شوید و بعد از دیدن نمونه های مختلفی از کوپ کردن مو ، بهترین و مناسب ترین مدل کوتاهی مو زنانه و دخترانه که با حالت چهره و فرم صورت شما تناسب دارد را انتخاب کنید.

  1. اگر فرم صوت بیضی شکل دارید، می توانید از مدل های متنوع کوتاهی مو استفاده کنید اما مدل های کوتاهی مو که شامل لایه‌ های بلند، موج‌ های بلند تا روی شانه‌ ها، لبه‌ های کامل، مدل مو باب یا مدل کوتاهی مو پیکسی و قسمت تراشیده شده در کناره ‌ها از جمله های کوپ کردن مو هستند که زیبایی چهره شما را کامل خواهند کرد.
  2. اگر صورت مربعی شکل دارید، بهتر است مدلی از کوپ کردن مو را انتخاب کنید که برای موها لبه های نرم ایجاد می کند. با این انتخاب، زاویه دار بودن قسمت فک، جلب توجه کمتری خواهد شد و تعادل خوبی برای چهره ایجاد می شود.
  3. اگر صورت گرد دارید، بهتر است از مدل موی باب که بلندی ان تا نزدیکی شانه می رسد استفاده کنید تا چشم‌ ها را به سمت پایین ‌بکشد و از نظر بصری، فرم صورت بلندتر دیده شود. بهتر است مدل مو کوتاهی که برای صورت گرد انتخاب می شود دارای لبه های تیز باشد تا تعادل خوبی در چهره ایجاد شود.
  4. اگر صورت قلبی شکل دارید، مدل کوپ کردن مو با چتری ‌های صاف و لایه‌ های مواج یا چتری ‌هایی که تا چانه‌ می رسد، بهتر به نظر می ‌رسند. در واقع مدل کوتاهی مو که دارای زوایای نرم در زیر صورت هستند به ایجاد تعادل در اندازه پیشانی کمک می‌ کنند.
  5. اگر صورت مستطیلی دارید، باید از رویکردی مشابه چهره های مربعی برای کوپ کردن مو استفاده کنید. لبه ‌ها و خطوط فک قوی را با لایه‌ ها، حجم و حاشیه ‌های نرم متعادل کنید.
  6. اگر صورت الماسی شکل دارید، می توانید با کوپ کردن مو و چتری های اضافه شده که به اطراف استخوان گونه می ریزد، زیبایی فرم صورت خود را بیشتر کنید.

کوپ کردن مو

انواع کوتاهی مو زنانه و دخترانه ساده و شیک

برای اینکه بتوانید بهترین و مناسب ترین از مدل کوتاهی مو زنانه و دخترانه را انتخاب کرده و از کوپ کردن موهای خود راضی باشید، بهترین کار این است که ابتدا مدل های جدید و شیک از انوع کوتاهی مو زنانه و دخترانه را ببینید و ایده بگیرید:

کوتاهی مو مدل کوپ پسرانه

این مدل کوتاهی مو یکی از جذاب ترین مدل های کوپ پسرانه است که با نام مدل مو تام بوی (Tomboy Hairstyle) معروف بوده و این روزها طرفداران زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است. این مدل کوپ کردن مو نه تنها نگهداری آسانی دارد، بلکه ظاهری فراتر از جذابیت را برای خانمها ایجاد می کند!

کوپ کردن مو

مدل کوتاهی کوپ بلند

یکی از مدل های موی کوتاه که همیشه شیک و مد روز است و به همراه رنگ و مش جدید ، جذابیت فوق العاده را برای خانم ها ایجاد می کند، مدل مو باب با لبه های بلند است. در این مدل ازکوپ کردن مو، قسمت پشتی کوتاه تر است و در جایی دور گردن به پایان می رسد، در حالی که قسمت جلویی و کناره ها کشیده و برجسته شده اند.

کوپ کردن مو

کوتاهی مو مدل کوپ فانتزی

اگر تصمیم دارید با کوتاهی مو ظاهری متفاوت و جذاب برای موهای ایجاد کنید، بهترین پیشنهاد این است که از مدل کوپ فانتزی که این روزها تنوع خیلی زیادی دارد، ایده بگیرید. این مدل از کوپ کردن مو ، شامل کوتاهی مو و ایجاد قسمت تراشیده در پشت سر یا اطراف مو بوده و در صورت تمایل، خطوطی نیز در قسمت تراشیده ایجاد می شود که زیبایی مدل کوپ موها را چند برابر می کند.

کوپ کردن مو

مدل کوتاهی مو با چتری کوتاه

مدل کوتاهی مو که حالت ژولیده دارد، یکی از مدل های پرطرفدار کوپ کردن مو در سال 2022 است که این مدل مو کوتاه جذاب با چتری های کوتاه و رنگ و مش جدید و خیره کننده، زیبایی فوق العاده ای را برای چهره و استایل خانم ها ایجاد خواهد کرد.

کوپ کردن مو

کوتاهی مو مدل کرنلی

کوتاهی مو کرنلی از جمله مدل موهای کوتاه و پرطرفدار زنانه است که از گذشته تا امروز محبوبیت خود را حفظ کرده است. این مدل از کوپ کردن مو شامل باریک شدن و کوتاه کردن تدریجی مو در دو طرف و پشت سر است تا ظاهری منسجم برای موها ایجاد کنند. این مدل از کوپ کردن مو ها که در نهایت حالتی مخروطی روی مو ایجاد می کند، در بین خانم ها در هر سنی محبوبیت داشته است. اگر بعد از ایجاد این مدل مو، از کراتین مو نیز استفاده کنید، زیبایی و درخشش موهایتان فوق العاده خواهد شد.

کوپ کردن مو

مدل کوتاهی مو پیکسی

اگر تصمیم دارید که موهای خود را به کوتاه ترین اندازه ممکن برسانیدف بهتر است از مدل مو پیکسی استفاده کنید. این روزها مدلهای جذابی از کوپ کردن مو به روش پیسکی و کوتاه وجود دارد که زیبایی فوق العاده ای را برای استایل و چهره خانم ها ایجاد می کند.

کوپ کردن مو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان: 2931 2250 021مشاوره رایگان: 8675 206 0912