صفر تا صد کاشت ناخن

کاشت ناخن

امروزه کاشت ناخن به یکی از پرطرفدارترین روندهای زیبایی تبدیل شده که همه خانم ها در هر سن و سالی که باشند تمایل دارند از این روش هم برای افزایش زیبایی ناخن هایشان و هم برای افزایش استحکام ناخن های خود استفاده کنند.

همه خانم ها دوست دارند ناخن های یک اندازه، زیبا و شیک داشته باشند تا هر زمان که به دست ها و ناخنهای خود نگاه می کنند احساس بهترین نسبت به خودشان پیدا کنند و کاشت ناخن به شماکمک می کند تا خیلی سریع و راحت به این احساس دست پیدا کنید و حتی اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید.

اگر شما نیز به داشتن ناخن های زیبا علاقه مند هستید و می خواهید برای اولین بار کاشت ناخن انجام دهید، لازم است قبل از هر اقدامی اطلاعات خوبی در رابطه با روش های مختلف کاشت ناخن داشته باشید و سپس بهترین و مناسب ترین روش را برای خود انتخاب نمایید. با ما همراه بمانید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

صفر تا صد کاشت ناخن

اهمیت داشتن ناخن های بلند از گذشته تا به امروز

آیا می دانید چینی های باستان ناخن های بلند را نمادی از موقعیت اجتماعی بالای افراد می دانستند؟ در واقع از نظر آنها، ناخن‌ های بلند نشان می ‌دهد که دارنده آن به قدری ثروتمند است که می ‌تواند ناخن‌ های بلند داشته باشد، زیرا هیچ فعالیت یا کار سختی برای انجام دادن ندارد! چینی ‌ها به قدری به نگهداری ناخن ‌های بلند علاقه داشتند که حتی حفاظ ‌هایی برای محافظت و زیبایی ناخن های بلند خود داشتند.

این عقیده در جوامع دیگر مانند تمدن مصر نیز رواج داشت. حتی تا به امروز، در برخی از فرهنگ‌ ها، ناخن‌ های بلند نشان ‌دهنده جایگاه اجتماعی بالای افراد است.

امروز نیز داشتن ناخن های بلند و یک اندازه و مرتب به یکی از اصلی ترین خواسته های خانم ها تبدیل شده و کاشت ناخن با روش های مختلف به آنها کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون صبر کردن برای رشد کردن ناخن ها به صورت طبیعی، ناخن هایی بلند و خوش فرم داشته باشند.

اهمیت داشتن ناخن های بلند از گذشته تا به امروز

همه چیز درباره کاشت ناخن

برای کاشت ناخن از روش های مختلفی استفاده می شود و شما می توانید با توجه به ویژگی هایی که هر روش دارد، بهترین و مناسب ترین روش را برای افزایش زیبایی ناخن های خود انتخاب کنید. در ادامه درباره تمام چیزهایی که لازم است درباره این روش بدانید توضیح داده ایم:

دو نوع کاشت ناخن وجود دارد: ژل و پودر

کاشت ناخن با پودر و ژل ممکن است شبیه به هم به نظر برسند، اما چند تفاوت دارند. هنگامی که صحبت از پودر می شود، یک ناخن مصنوعی به طول ناخن های شما چسبانده می شود و سپس از مخلوط پودر و مونومر مایع استفاده می شود تا پوششی روی ناخن طبیعی و ناخن مصنوعی اضافه شده به ناخنها ایجاد شده و شکل طبیعی برای ناخنها به وجود می آید.

اما کاشت ناخنی که با ژل انجام می شود، مخلوط ژلی از پیش ساخته شده روی بستر واقعی ناخن اعمال می شود. اگر می خواهید ناخن های بلند داشته باشید، بهتر است از کاشت پودر استفاده کنید. با این حال، اگر می خواهید مانیکور طبیعی داشته باشید، بهتر است کاشت ژلی را انتخاب کنید.

کاشت ناخن معمولا به یک زمان 2 تا 3 ساعته نیاز دارد

اگرکاشت ناخنهای خود را توسط یک متخصص با تجربه انجام دهید، به طور متوسط، جلسه مانیکور شما حدود یک تا دو ساعت طول می کشد. با این حال، اگر ناخن های خود را توسط متخصص ناخنی که تجربه کمتری دارد، به طور متوسط جلسه مانیکور شما حدود 3 تا 2 ساعت طول می کشد.

البته لازم است بدانید با توجه به روشی که برای کاشت ناخنهایتان انتخاب کرده اید (پودری یا ژلی) هزینه متفاوتی نیز باید برای این منظور بپردازید.

شما به یک تکنسین ناخن حرفه ای نیاز دارید

مسلم است که برای این کار باید به یک تکنسین ناخن حرفه ای مراجعه کنید تا نتیجه کار فوق العاده طبیعی و زیبا شود. زیرا قبل از کاشت ناخن باید مراحل مانیکور ناخن با دقت انجام شوند تا ناخن های طبیعی شما برای کاشت آماده شوند. همچنین مواد گذاری روی ناخن ها و سوهان کشی نهایی ناخن ها نیز به ظرافت و مهارت خاصی نیاز دارد که اگر این کار توسط افرادی که در این زمینه آموزش دیده اند و مهارت و تجربه بالایی دارند، انجام شود، نتیجه کار فوق العاده زیبا و طبیعی خواهید داشت.

ماندگار کاشت ناخن بین 3 الی 4 هفته است

شاید اینطور تصور کنید که با یک بار کاشتن ناخن، برای همیشه ناخنهایی زیبا و جذاب خواهید؛ اما متاسفانه اینطور نیست! زیرا با توجه به رشد طبیعی ناخن ها، ناخن های کاشته شده نیز به سمت بالا می روند و از ریشه ناخن یا کوتیکول ناخن فاصله می گیرند و بعد از گذشت 3 تا 4 هفته شکل و فرم ناخن ها دیگر زیبایی اولیه را ندارد و لازم است که برای ترمیم ناخن مجددا به سالن ناخن مراجعه کنید تا دوباره ناخن هایی خوش فرم و زیبا برای شما ایجاد شود.

شما می توانید بعد از گذشت این مدت زمان یا ناخن های خود را ترمیم کنید و یا ناخن کاشته شده را از روی ناخن بردارید؛ هر تصمیمی که می گیرید، مطمئن شوید که توسط یک متخصص انجام می شود.

همه چیز درباره کاشت ناخن

عوارض کاشت ناخن

گفته می شود که کاشت ناخن می تواند به بستر واقعی ناخن شما آسیب برساند و آن را شکننده کند. با این حال، اگر توسط یک متخصص باتجربه با مواد ایمن و آزمایش شده انجام شود، دیگر لازم نیست نگران آسیب باشید. اگر کاشت با دقت و ظرافت کامل انجام شود و موادی که به عنوان ضد قارچ استفاده می شود کیفیت خوبی داشته باشد، مطمئن باشید که هیچگونه آسیبی به ناخن ها وارد نخواهد شد.

آموزش کاشت ناخن طبیعی | کاشت ناخن ساده

کاشت ناخن طبیعی و ساده یکی از انتخاب های خیلی عالی برای افرادی است که ناخن هایشان به طور طبیعی فرم مناسبی ندارند و یا نازک و شکننده هستند و بعد از بلند شدن خیلی سریع می شکنند. در این مواقع می توانید با استفاده از کاشت ناخن طبیعی، هم زیبایی فوق العاده طبیعی برای ناخن های ایجاد کنید و هم استحکام ناخن های خود را چند برابر کنید. مراحل کاشت ناخن ساده و طبیعی به ترتیب زیر است:

  1. ابتدا باید دستها و ناخن های خود را به خوبی بشویید تا هر گونه آلودگی و چربی از روی ناخن ها تمیز شود.
  2. سپس ناخن کار شروع به مانیکور ناخن ها کرده و بستر ناخن را برای کاشت اماده می کند. مانیکور ناخن ها شامل سوهان کشی ناخن، ایجاد فرم مناسب برای ناخن ها، مرتب کردن کوتیکول ناخن و تمیز کردن اطراف ناخن است.
  3. اگر تصمیم داشته باشید که اندازه ناخن هایتان بلندتر شود، ممکن است تیپ مخصوص کاشت ناخن که چیزی شبیه به ناخن مصنوعی است روی ناخن طبیعی شما چسبانده شود و سپس می توانید بلندی ناخن ها را با توجه به نظر و سلیقه خودتان تعیین کنید.
  4. علاوه بر این، برخی از ناخن کاران از فرمر برای افزایش بلندی ناخن ها استفاده می کنند. در این روش دیگر تیپ ناخن بر روی ناخنها چسبانده نمی شود.
  5. قبل از اینکه مواد گذاری روی ناخنها شروع کنند، ابتدا مقداری از محلول ضد قارچ روی ناخنها زده می شود تا مانع از ایجاد قارچ روی ناخن شود.
  6. در مرحله بعدی، کار مواد گذاری روی ناخنها با استفاده از مواد پودری یا ژلی شروع می شود و تمام بستر ناخن با استفاده از مواد کاشت، پوشش داده می شود.
  7. بعد از مواد گذاری، مجددا سوهان کشی ناخن انجام می شود تا هم مواد اضافه از روی ناخن برداشته شود و هم فرم طبیعی برای ناخنها ایجاد شود.
  8. در مرحله اخر نیز لاک مورد علاقه شما بر روی ناخن ها زده می شود. این لاک معمولا از نوع لاک ژل هست که باید با استفاده از دستگاه UV خشک شود و در نهایت یک لایه تاپ ژل روی ناخن ها زده می شود تا درخشش و زیبایی ناخن ها کامل شود.
کاشتن ناخن

خلاصه مطلب

برای اینکه یک کاشت ناخن عالی و بدون نقص داشته باشید پیشنهاد می کنیم که حتما به یک سالن زیبایی حرفه ای که دارای لاین های تخصصی مختلف از جمله کاشت ناخن ، کوپ کردن مو، کراتین مو، شینیون و میکاپ است مراجعه کنید. زیرا چنین سالن های زیبایی، از افراد متخصص و باتجربه در لاین های مختلف استفاده می کنند و خدماتی که ارائه میدهند کاملا عالی و بی عیب و نقص خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان: 2931 2250 021مشاوره رایگان: 8675 206 0912