نکات بسیار مهم در آرایش عروس| مدل آرایش عروس 2021

آرایش عروس جدید

روز عروسی احتمالاً پر عکس ترین روز زندگی شما است و به همین دلیل است که انتخاب آرایش عروس جدید ، یکی از اولویت های اصلی برای تمام عروس خانم هاست و سعی می کنند تا مدل آرایش روز عروسی خود را از میان جدیدترین و شیک ترین مدل ها انتخاب کنند .

برای اینکه مدل آرایش عروس جدید و منحصر به فردی داشته باشید لازم است که با نکات مهمی که برای آرایش عروس جدیدوجود دارد آشنا شوید و سعی کنید این نکات را در روند آرایش روز عروسی به کار بگیرید تا نتیجه کار فوق العاده زیبا و جذاب باشد به گونه ای که اگر در چند سال آینده به عکس و فیلم های روز عروسی خود نگاه کردید ، باز هم احساس خیلی خوبی داشته باشید و از اینکه مدل آرایش روز عروسی خود را عالی و هوشمندانه انتخاب کرده اید ، به خود افتخار کنید .

به همین منظور ، ما در این بخش ، برخی از مهم ترین نکات در آرایش عروس جدید را گردآوری کردیم تا بتوانید با رعایت این نکات ، زیباترین عروس سال شوید.

با چه نوع آرایشی زیباترین عروس شویم؟

برای اینکه بتوانید آرایش عروس جدید و زیبایی را انتخاب کنید و در روز عروسی خود به زیباترین شکل ممکن بدرخشید ، لازم است قبل ا انتخاب آرایش عروس جدید، حتما به چند نکته مهم و کلیدی توجه داشته باشید تا بتوانید زیباترین عروس سال شوید و از زیبایی و جذابیتی که بعد از آرایش کردن چهره تان بدست می آورید ، لذت ببرید . برخی از نکات مهمی که کمک می کنند تا زیباترین عروس شویم را در ادامه آورده ایم :

 1. مراقبت از پوست خود را از چند هفته قبل از روز عروسی شروع کنید

اگر در مورد روتین مراقبت از پوست خود کوشا نبوده اید، اکنون زمان شروع آن است.داشتن یک روتین منظم برای مراقبت از پوست صورت تفاوت زیادی در بافت پوست صورت ایجاد می‌کند و به شما کمک می‌کند بهترینکرم پودر را در آرایش روز عروسی داشته باشید . بهترین پیشنهاد این است که از یک ماه قبل از عروسی ، فیشیال صورت و پاکسازی پوست صورت را در برنامه خود قرار دهید تا از این طریق پوستی روشن تر و زیباتر داشته باشید و همچنین از هرگونه تحریک پوستی در هنگام پاکسازی پوست قبل از آرایش عروسی نیز جلوگیری کنید .

آرایش عروس ایرانی1400

 1. فصل عروسی خود را در نظر بگیرید

این موضوع نیز یکی از نکات مهم در آرایش عروس جدید است که حتما باید به آن توجه شود . مثلا اگر مراسم عروسی شما در فصل پاییز و زمستان برگزار می شود ، باید کرم پودری انتخاب کنید که خیلی خشک یا مسطح به نظر نرسد و پوشش دهی خیلی خوبی را هم برای پوست ایجاد کند . اگر عروسی شما از روز تا شب برگزار می شود، کرم پودری با ماندگاری طولانی را انتخاب کنید .

برای عروسی های تابستان بهترین کار این است که پوست را با یک پرایمر ضد آب پوشش داده و سپس آرایش عروس را انجام دهید تا از این طریق ، ماندگاری آرایش عروس برای مدت زمانی طولانی ماندگاری و زیبایی خود را حفظ کند .

 1. رژلبی را انتخاب کنید که با آن احساس راحتی دارید

آرایش لب در میکاپ عروس و آرایش عروس جدید بسیار مهم است . بنابراین در هنگام انتخاب رژلب ، بهتر است رنگی را انتخاب کنید که هم با آرایش کلی شما تناسب دارد و هم با آن احساس راحتی دارید . در چند سال اخیر ، بسیاری از عروس ها ترجیح می دهند از رنگ های طبیعی برای رژلب عروسی انتخاب کنند اما اگر عاشق رنگ های جذاب مثل قرمز یا صورتی براق هستید ، می توانید با مشورت میکاپ آرتیست خود ، بهترین تناژ از این رژلب ها را برای آرایش عروسی خود انتخاب کنید .

 1. قبل از روز عروسی ، مقدار زیادی آب بنوشید

نوشیدن آب کمک می کند تا پوستتان به اندازه کافی هیدراته شده و شاداب تر به نظر برسد و این موضوع باعث می شود تا محصولات آرایشی به بهترین شکل ممکن روی پوست قرار بگیرند و در نهایت آرایش عروس جدید و زیبا و فوق العاده ای خواهید داشت . بنابراین نوشیدن آب به مقدار زیاد قبل از روز عروسی را فراموش نکنید .

زیباترین میکاپ عروس با رژلب نوود و آرایش چشم جذاب

 1. شب قبل از عروسی ، برنامه خاصی برای مراقبت از پوست انجام ندهید

در حالی که ممکن است شب قبل از عروسی تان وسوسه شوید که پوست خود را با محصولات جدید و سطح بالا درمان کنید، توصیه می کنم به رژیم پاکسازی روزانه خود پایبند باشید و چیز جدیدی را امتحان نکنید . زیرا استفاده از محصولات جدید یعنی قرار گرفتن ترکیبات جدید روی پوست ، که پوست شما به آن عادت نکرده و به طور بالقوه می تواند باعث تحریکپوست شوند. بنابراین سعی کنید در روزهای نزدیک به روز عروسی ، فقط از پاک کننده معمولی خود و سپس یک کرم شب ملایم استفاده کنید.

 1. عکس آرایش عروس جدید و مورد علاقه خود را پیدا کنید

همه عروس خانم ها برای اینکه بتوانند بهترین مدل آرایش عروس جدیدرا داشته باشند از ماه ها قبل از روز عروسی خود ، شروع به جستجو عکس آرایش عروس جدیدمی کنند تا بتوانند زیباترین و جدیدترین مدل آرایش عروس که با سلیقه و نظر انها تناسب دارد را انتخاب کنند . این کار کمک می کند تا به طور واضح ببینید چه مدل آرایش چشم ، چه رنگ رژلب و به طور کلی چه نوع میکاپ و آرایشی را برای برای روز عروسی خود می پسندید و کمک می کند تا راحتتر نظر و سلیقه خود را به میکاپ آرتیست خود نشان دهید . بنابراین عکس آرایش و میکاپ عروس مورد علاقه خود را حتما همراه خود داشته باشید و به آرایشگر نشان دهید .

مدل آرایش عروس جدید و شیک با سایه چشم اسموکی و براق

 1. اجازه ندهید میکاپ آرتیست تغییرات زیادی برای چهره شما ایجاد کند

به طور کلی ، میکاپ آرتیست یا آرایشگر شما ، کسی است که ممکن است شما را نشناسد یا اینکه دوست داردشما در مهم ترین روز زندگی خود ، خوب به نظر برسید. در این مواقع ممکن است وسوسه ای وجود داشته باشد که انواع پیشنهادات را از طرف میکاپ آرتیست قبول کنید . در اینجا توصیه می‌کنم احتیاط کنید. زیرا شما نمی خواهید با ظاهر شدن شبیه شخص دیگری غافلگیر شوید. به طور کلی ، آرایش عروس جدید باید به گونه ای باشد که زیباترین نسخه از ظاهر طبیعی شما را نشان دهد و با این آرایش زیباتر و جذاب تر از همیشه به نظر برسید نه اینکه تغییرات بسیار زیادی روی چهره شما ایجاد شود که خودتان نیز با چهره جدید ، احساس غریبگی داشته باشید .

 1. از محصولات ضد آب استفاده کنید

برای آرایش عروس جدیدبهترین کار این است که تمام محصولات آرایشی از نوع ضد آب انتخاب شوند تا آرایش عروس در طول روز و مراسم عروسی و هنگام رقص و شادی به هم نریزید و بعد از گذشت چند ساعت نیز همچنان زیبایی و جذابیت آرایش عروس حفظ شود .

 1. تعادل را در چهره و آرایش خود ایجاد کنید

اگر می خواهید ظاهریاسموکی یا دودی برای آرایش چشم ها داشته باشید، آرایش پوست را ملایم کنید و رنگ طبیعی را روی لب ها انتخاب کنید . اما اگر دوست دارید آرایش لب بسیار پررنگ و خیره کننده داشته باشید ، آرایش پوست و چشم را سبک و ملایم انتخاب کنید.

زیباترین عروس سال 1400 با میکاپ لایت و زیبا

 1. چند محصول آرایشی را در طول روز در دسترس داشته باشید

بهتر است رژلب ، آینه و پد آرایشی مخصوص فیکس کردن آرایش را در کیف خود و در دسترس داشته باشید . پودر شفاف و یا پدهایی که مخصوص جذب کردن چربی پوست هستند می تواند به شما کمک کند تا آرایش خود را به بهترین شکل ممکن فیکس کنید و مانع از برق افتادن پوست شوید .

 1. کرم پودر را مطابق با رنگ پوست انتخاب کنید

کرم پودری که برای آرایش عروس جدیداستفاده می شود باید تا حد امکان به رنگ پوست یا رنگ گردن شما نزدیک باشد. زیرا  در روز عروسی بدون توقف از شما عکس می گیرند و آخرین چیزی که می خواهید این است که صورت و گردن شما با هم مطابقت نداشته باشند.

 1. از یک محصول سفید کننده دندان استفاده کنید

لبخند ، زیبایی آرایش روز عروسی شما را تکمیل می کند و هرچه دندان های سفیدتری داشته باشید ، لبخند شما جذاب تر خواهد بود . بنابراین توصیه می شود از چند کاه قبل از روز عروسی از یک محصول با کیفیت و سفید کننده دندان استفاده کنید تا دندان هایتان در روز عروسی فوق العاده سفید و درخشان باشند .

زیباترین مدل آرایش عروس جدید با رژلب نوود رنگ چشم آبی و موهای بلوند 

بهترین آرایشگاه با خدمات VIP عروس در تهران

سالن زیبایی طرفه با کادری حرفه ای و مجرب و آشنا با تکنیکهای روز دنیا با سی سال تجربه پاسخگو ی تمام خدمات زیبایی شما هستیم. ما از متریال و مواد اولیه با کیفیت استفاده میکنیم زیرا سلامتی شما عزیزان برای ما مهم است .

باوجود پرسنل حرفه ای در سالن طرفه شما وقت کمتری را سپری میکنید چون با سرعت بالا و کیفیت عالی بهترین خدمات را ارائه میدهیم و با دکوراسیون و محیطی زیبا و دلنشین و هارموتیک در محیطی تجاری و آرام و رعایت تمام نکات بهداشتی مارااز بقیه سالن های منطقه متمایز می‌کند .

آرایش عروس ، شنیون و بافت ، میکاپ و اکستنشن مژه ، رنگ و مش ، کراتین مو ، خدمات ناخن و غیره از جمله خدکات سالن آرایشی طرفه است که می توانید این خدمات را با بالاترین کیفیت و زیر نظر پرسنل متخصص و حرفه ای دریافت نمایید و از نتیجه کار فوق العاده راضی باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان: 2931 2250 021مشاوره رایگان: 8675 206 0912