اکستنشن مژه
مژه مصنوعی
مژه طبیعی
مژه دائم
کاشت مژه

خدمات مژه و ابرو سالن زیبایی طرفه

مژه ها و ابروهای تیره و پر از ترندهای محبوب دنیا هستند که شما را جوان و زیباتر نشان می دهند. بسیاری از افراد برای حفظ این ظاهر مجبورند به صورت روزانه آرایش کنند. همچنین خانم هایی که رنگ موی روشن تری دارند ممکن است برای طبیعی جلوه دادن مژه ها و ابروهای تیره مشکل داشته باشند. آرایش کردن هر روز فرآیندی زمان‌بر است و همیشه آنطور که انتظار دارید به نتیجه نمی رسد.

خدمات مژه و ابرو سالن زیبایی طرفه بسیار متنوع است : از اکستنشن مژه گرفته تا لیفت کردن ابرو…. همه خدمات با کیفیت عالی در اختیار شما قرار می گیرید تا به آنچه می خواهید نزدیک تر شوید.

این خدمات به شما کمک می کند تا در زمان آرایش نیز صرفه جویی کنید.

ابرو

لیفت کردن ابرو،باعث پرپشت تر دیده شدن ابروها می شود زیرا موهای ابرو از هم جدا شده و ظاهر کشیده و خطی ابرو را از بین می‌برد. با مداد، ابروهای کشیده شده را می توان به راحتی تشخیص داد، آیا می خواهید ابروها را از این دردسر نجات دهید؟ با ما تماس بگیرید…

مژه

ما متخصصین زیادی در سراسر کشور داریم که طیف وسیعی از درمان‌ها و مشاوره‌ها را ارائه می‌دهند تا چهره شما را زیبا جلوه دهند. ولی ما فرم دهی دقیق ابرو را به شما ارائه می دهیم و کمک خواهیم کرد رنگ موردنظر استایل خود را پیدا کنید.

ما همچنین اکستنشن مژه را نیز به صورت مجزا ارائه می‌ دهیم تا به مژه‌های شما رنگ و حجم بیشتری ببخشیم که ماندگاری زیادی هم داشته باشد.

با درمان های تقویت کننده ما به مژه های خود حجم و رنگ بیشتری ببخشید. مژه‌های مصنوعی  را که در نیمه شب می‌ریزند، فراموش کنید. اکستنشن مژه ما با دقت روی مژه های موجود شما چیده می شوند تا جلوه ای طبیعی داشته باشند.

با ما تماس بگیرید!!

اگر تا به حال رویای داشتن ظاهری جسورتر یا حتی آرایشی ساده را در سر داشتید، به سالن طرفه مراجعه کنید و یک مشاوره رایگان در مورد خدمات ما دریافت کنید.

مشاوره رایگان: 2931 2250 021مشاوره رایگان: 8675 206 0912