کراتین مو
کراتینه کردن مو
کراتین مو
خدمات مو
رنگ و مش
کراتین
کوتاهی مو
بالیاژ
ترمیم بالیاژ
رنگ و لایت

خدمات مو سالن زیبایی طرفه

موها بعد از چشم ها، اولین مکان هایی هستند که به آن ها دقت می شود و جدا از بحث زیبایی بسیار سالم نگه داشتن و مراقبت از آن ها کاری ضروری است. چراکه با مواظبت از آن ها نه تنها ظاهری زیبا دارید بلکه از انواعی از بیماری های مختص مو و پوست سر نیز در امانید.

سالن زیبایی طرفه، خدمات مو اعم از کراتینه کردن، رنگ و مش، کوتاهی، بافت و… را ارائه می دهد که بسته به طیف سلیقه شما می تواند متفاوت باشد.

کراتینه کردن

کراتین نوعی پروتئین است که مو، پوست و ناخن شما را می سازد. کراتین همچنین در اندام ها و غدد داخلی شما یافت می شود. کراتین یک پروتئین محافظ است که نسبت به انواع دیگر سلول‌هایی که بدن شما تولید می‌کند، کمتر مستعد خراشیدگی یا پارگی است.

از آنجایی که کراتین بلوک ساختاری موی شماست، مکمل‌ها، محصولات و درمان‌های کراتین می‌توانند به تقویت مو و سالم‌تر جلوه دادن موهای شما کمک کنند.

افرادی که از کراتین روی موهای خود استفاده می کنند، موهای صاف تر و لخت تری پیدا می کنند. بسته به اینکه موهای شما در ابتدا سالم هستند، ضخامت طبیعی موهای شما چقدر است و از چه نوع درمان کراتینه استفاده می کنید، تأثیرات بسیار متفاوت است. کراتینه کردن همچنین موهای مجعد را کمتر وز می‌کند، حالت دادن را آسان‌تر می‌کند و موی نرم تری خواهید داشت.

رنگ مو

از زمانی که روش های مختلف رنگ آمیزی مو وجود داشته است، مردم ظاهر خود را با صدها رنگ و مدل مختلف بر روی موهای خود تغییر می دهند.

از رنگ‌ و مش گرفته تا هایلایت های متفاوت مو…

آیا می‌خواهید رنگ مویی را انتخاب کنید که مناسب رنگ چهره شما باشد؟ داشتن درک خوب از انواع مختلف تکنیک های رنگ آمیزی مو می تواند به دستیابی به رنگ موهای زیبا کمک کند و این آن چیزی است ما در سالن زیبایی طرفه ارائه می دهیم.

خدمات رنگ آمیزی مو طرفه :

رنگ و مش

هایلایت

بالیاژ

آمبره

سامبره

و….

می باشد!

آیا می خواهید موهای خود را با رنگی باورنکردنی متحول کنید؟

برای رزرو مشاوره رنگ، همین امروز با تیم ما در سالن زیبایی طرفه تماس بگیرید. تیم متخصص ما انتخابی ایده آل برای تغییر شکل موهای شما با جدیدترین تکنیک ها هستند.

مشاوره رایگان: 2931 2250 021مشاوره رایگان: 8675 206 0912