درباره ما

_

ما که هستیم ؟

با سالن طرفه بیشتر

آشنا شوید

سالن زیبایی طرفه  با مدیریت مریم اسدللهی واقع در خیابان مجیدیه دارای فعالیت می باشد ، آرایشگاه طرفه در زمینه خدماتی از جمله : گریم عروس ، گریم و میکاپ ، رنگ مو و هایلایت ، دیزاین مو ، خدمات ناخن ، اکستنشن مژه ، کراتینه مو ، تقویت و ویتامینه مو فعالیت دارند .

از جمله سالن های زیبایی می باشد که دارای پرسنل بسیار حرفه ایی و متخصص می باشند که خدمات را به صورت حرفه ایی ارائه می دهند که سالهاست که در زمینه خدمات زیبایی و پوست حضور پر رنگ دارد .

همچنین محیط این سالن زیبایی بسیار صمیمی می باشد و دارای پرسنل کاملا حرفه ایی و خوش برخورد هستند.

_

آمار ما

_

تجربه مهم است

30+سال تجربه
5000+مشتریان راضی
10+نیروی متخصص

ما چه کارهایی انجام می دهیم؟

_

آرایش VIP عروس


آرایش VIP عروس و مشاوره انفرادی بر اساس فرم صورت و سلیقه مشتری و جایگاه اجتماعی عروس، میکاپ، شنیون، انواع کوپ‌های حرفه ای، اصلاح و ابرو، رنگ و مش های حرفه‌ای و به روز، کراتین و بوتاکس مو، اپلاسیون، انواع تتو و میکروبلید، ازون تراپی، خدمات مژه، خدمات ناخن شامل طراحی، کاشت، ترمیم، مانیکور و پدیکور، آموزش آرایشگری مو و ناخن، متعادل سازی چهره و…. ار جمله خدمات سالن زیبایی طرفه هست.

علاوه بر این گریم عروس، میکاپ، شنیون های کلاسیک اروپایی فشن، انواع بافت، شنیون همراه با بافت، رنگ و مش، آمبره و سامبره، بالیاژ و…. کراتین و بوتاکس مو، ازون تراپی، احیای مو های آسیب دیده، وزگیری مو، انواع خدمات ناخن، اپلاسیون و… نیز سایز خدماتی است که توسط سالن طرفه قابل ارائه می‌باشد.

مشاوره رایگان: 2931 2250 021مشاوره رایگان: 8675 206 0912